BitAMG 3.0 Ai İncelemesi – Tam İnceleme 2023

Ana Görüşler

BitAMG 3.0 Ai, kripto sinyallerini üreten yapay zeka, özelleştirilebilir parametreler ve gerçek zamanlı piyasa veri analizi gibi özellikleriyle dikkat çeken bir platformdur. Ancak, bu ticaret platformunun benzersizliği üç farklı moda sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Her modun kendi analiz yöntemi bulunmaktadır. BitAMG 3.0 Ai, istikrarlı, düşük riskli getiriler sağlamak iddiasında olan lite modunda iki hareketli ortalama dikkate alındığını iddia ediyor. Standart modda ise, AI kripto ticaret botu, göreli güç endeksi ve stokastik osilatör gibi momentum göstergelerini uyguluyor. Son mod ise görünüşe göre Pro modudur. Yüksek getiri sunan ve risk alıcılar için tasarlanmış olan bu mod, belirlenmiş bir fiyat aralığını veya deseni işlem yapmak için kullanıyor. Burada dikkate alınması gereken başka bir önemli faktör, bir kazanma oranına dair bahsedilmemesidir. Web sitesi sadece bir APY belirtmektedir. Yıllık Yüzde Getiri (APY), staking ödülleri ile ilişkilidir. Ancak, burada, bu getirilerin, kullanıcıların platformda ticaret yapmaya başladıktan sonra elde edebilecekleri tahmini karlarla eşdeğer olduğu belirtilmektedir.

BitAMG 3.0 Ai Artıları & Eksileri

Artılar:

 • İddialara göre üç ticaret modu kullanarak yüksek APY sağlamaktadır
 • Tamamen otomatik bir ticaret deneyimi sunar
 • Parametrelerin görünüşe göre özelleştirilebilir olduğu
 • Özel ticaret deneyimi mevcuttur
 • Gerçek zamanlı piyasa değerlendirmesi sunulmaktadır
 • Çoklu cihazda mevcuttur
 • Tam müşteri desteği sağladığını iddia eder

Eksiler:

 • Ücret detayları bulunmamaktadır
 • Kurucular hakkında bilgi bulunmamaktadır

BitAMG 3.0 Ai Nasıl Çalışır?

BitAMG 3.0 Ai, diğer incelediğimiz platformlardan daha kapsamlı bir şekilde çalışma şeklini açıklamıştır. İçerik, piyasayı en iyi giriş ve çıkış zamanları için tarayan ve ardından özelleştirilmiş parametrelere göre işlem yapan standart bir kripto ticaret botu uyguladığına işaret ediyor. Platformun iddiasına göre, üç moda sahiptir ve +30% APY ile +361% APY arasında getiri sağlar. Her mod, farklı bir göstergeyi işlem yapmak için uygular ve farklı sonuçlar alır. Resmi web sitesi, APY hesaplayıcısını, yatırımcıların hangi tür ticaret yöntemini seçeceklerine karar vermelerine yardımcı olacak bir araç olarak açıklar. ‘Yüksek bir APY’nin aynı zamanda yüksek bir risk anlamına geldiğini’ belirtir.

BitAMG 3.0 Ai Yapay Zeka Ana Özellikleri

İddia edilene göre, BitAMG 3.0 Ai‘nin sahip olduğu temel özellikler aşağıda listelenmiştir:

 • APY Tabanlı Getiriler
 • Gerçek Zamanlı Piyasa Veri Analitiği
 • Özelleştirilebilir Parametreler
 • Test Edilmiş Ticaret Stratejileri

BitAMG 3.0 Ai Minimum Yatırım: $250

BitAMG 3.0 Ai Müşteri Hizmetleri: Platform, telefon ve e-posta ile 24/7 müşteri desteği sunmayı iddia ediyor.

BitAMG 3.0 Ai Nasıl Kullanılır?

Para Yatırma: Yatırımcılar, BitAMG 3.0 Ai hesaplarını etkinleştirmek için minimum $250 yatırım yapmalıdır. Banka transferleri, kredi kartları, e-cüzdanlar ve kripto ödemelerinin herhangi bir yatırım ücreti olmadan kabul edildiği belirtilmektedir.

Demo Hesabı Kullanımı: Ticaret yapmaya başlamadan önce demo ticarete başlamalarını teşvik eden BitAMG 3.0 Ai, kullanıcıların algoritmanın nasıl çalıştığını görmelerine ve performansını izlemelerine yardımcı olurken gerçek para riske atmadan bu platformu öğrenmelerine olanak tanır.

Ticarete Başlama: Kullanıcılar BitAMG 3.0 Ai’yi kullanmayı öğrendiklerinde canlı ticarete geçebilirler. Algoritma, mevcut para birimlerini kullanarak işlemleri tanımlamaya devam edecektir.

Para Çekme: Yatırımcılar, fonlarını hesaplarında bırakıp daha fazla işlemde yeniden kullanabilirler veya diledikleri zaman bir kısmını çekebilirler. Para çekme talebinde bulunarak, BitAMG 3.0 Ai‘nin fiat için 12-24 saat, kripto ödemeler için ise anında işleme koyacağını belirtir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *