BitAMG 3.0 Ai İncelemesi – Tam İnceleme 2023

BitAMG 3.0 Ai İncelemesi – Tam İnceleme 2023

BitAMG 3.0 Ai, kripto sinyallerin yapay zeka ile üretilmesi gibi özellikleriyle dikkat çeken büyük bir platformdur. Gerçek zamanlı piyasa veri analizi, özelleştirilebilir parametreler ve üç benzersiz modun varlığı iddiaya göre bu ticaret platformunun vazgeçilmez özellikleri arasında yer alıyor. Ancak, bu ticaret platformunun benzersizliği, üç benzersiz modun varlığıyla ortaya çıkıyor. Her modun kendi analiz yöntemi bulunmaktadır. Lite modunda, iddiaya göre düşük riskli getiriler sağlamak için iki hareketli ortalama düşünülmektedir. Standart modda, yerleştirilen AI kripto ticaret botu, göreceli güç endeksi ve stokastik osilatör gibi ivme göstergelerini uygular. Son mod ise iddiaya göre Pro modudur. Risk alanlar ve yüksek getiriler sunan bu mod, işlemleri gerçekleştirmek için belirlenmiş bir fiyat aralığı veya model kullanır. Burada dikkat edilmesi gereken başka bir önemli faktör ise bir kazanma oranından bahsedilmemesidir. Web sitesi sadece bir APY belirtmektedir. Yıllık Oransal Getiri (APY), staking ödülleriyle ilişkilidir. Ancak burada, bu getirilerin kullanıcıların platformda işlem yapmaya başladıklarında elde edebilecekleri tahmini karlarla eşdeğer olduğu belirtilmektedir.

BitAMG 3.0 Ai Avantajları ve Dezavantajları

Avantajlar:

  • Üç ticaret modu kullanarak yüksek APY iddiası
  • Fully autonomous trading experience sağlaması
  • Parametrelerin iddiaya göre özelleştirilebilmesi
  • Özel ticaret deneyiminin iddiasına göre mevcut olması

Dezavantajlar:

  • Ücret detayları mevcut değil
  • Site kurucuları hakkında detaylar yok

BitAMG 3.0 Ai Nasıl Çalışır?

BitAMG 3.0 Ai, incelediğimiz diğer platformlardan daha kapsamlı bir şekilde çalışma şeklini açıklamıştır. İçerik, piyasaya giriş ve çıkış işlemleri için en iyi zamanları tarayan standart bir kripto ticaret botu uyguladığını belirtir ve ardından özelleştirilebilir parametrelere göre işlem yapar. İddiaya göre üç modu bulunmaktadır ve +30% APY’den +361% APY’ye kadar değişen getiriler sunmaktadır. Her mod, farklı bir göstergeyi uygulayarak işlemleri gerçekleştirir ve farklı sonuçlar elde eder. Resmi web sitesi, yatırımcıların hangi tür ticaret yöntemini seçeceklerine yardımcı olmak için APY hesaplayıcısını bir yol olarak açıklar.

BitAMG 3.0 Ai AI Ana Özellikleri

  • APY Bazlı Getiriler
  • Gerçek Zamanlı Piyasa Veri Analitiği
  • Özelleştirilebilir Parametreler
  • Test Edilmiş Ticaret Stratejileri

BitAMG 3.0 Ai‘nin gerçekten güçlü bir kripto para ticaret platformu olduğunu belirtmek gerekir. Her yatırımcı ve tüccar, bu platformun sunduğu benzersiz özelliklerle potansiyel kazançlar elde edebilir. Platforma minimum 250$ yatırarak katılabilirsiniz. Ayrıca, BitAMG 3.0 Ai iddialarına göre 24/7 telefon ve e-posta desteği sunmaktadır.

BitAMG 3.0 Ai Kullanımı

Para Yatırma: Tüccarlar, BitAMG 3.0 Ai hesaplarını etkinleştirmek için minimum 250$ yatırmalıdırlar. Platformun web sitesinde banka havaleleri, kredi kartları, e-cüzdanlar ve kripto ödemelerinin kabul edildiği ve herhangi bir depozito ücretinin olmadığı belirtilmektedir.

Deneme Hesabı Kullanımı: Tüccarlar, platformun nasıl kullanıldığını öğrenirken demo ticarete başlamaları teşvik edilir. Bu, algoritmanın nasıl çalıştığını görmelerini ve performansını riske atmadan takip etmelerini sağlar.

Ticarete Başlama: Tüccarlar, BitAMG 3.0 Ai’yi kullanmayı rahat hissettiklerinde canlı ticarete başlayabilirler. Algoritma, işlemleri tespit etmeye ve gerçek parayla kullanıcının hesabından işlem yapmaya devam edecektir.

Fonları Çekme: Tüccarlar, fonlarını hesaplarında bırakarak daha fazla işleme yeniden yatırmak veya diledikleri zaman bir kısmını çekebilirler. Bir çekim talebi oluşturun ve BitAMG 3.0 Ai, fiat için 12-24 saat, kripto ödemeler için anında işlem yapacağını belirtir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *